Wij start met een buddywerking

Wij profileert zich al heel wat decennia als een theatergezelschap dat ‘waarde’ wil geven. Aan de beleving van ons publiek, aan de vrije tijd van onze leden, aan de buurt waarin we leven en mogen meebouwen. In Teater De Minne is iedereen welkom en telt iedereen mee. Theater maken is verbinding maken.

We willen onze passie ook delen met mensen op de vlucht, uit Oekraïne of andere landen. Daarom gaan wij graag in op de oproep van Open Doek om een buddywerking op te zetten. We willen vluchtelingen een plek geven in onze vereniging (en hen daar bij begeleiden).

Hoe werkt dat precies? De lokale besturen van Lebbeke, Buggenhout en Dendermonde – die erg enthousiast zijn over ons initiatief – polsen tijdens intakegesprekken of mensen interesse hebben in amateurtheater. Acteurs, decorbouwers, enz. zijn zeker welkom bij ons. Vinden we een match, dan duiden wij een van onze leden aan die als buddy zal optreden.